Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Whitney Navy, 2nd model, pipa stämplad: E. WHITNEY N. HAVEN, kaliber .36, längd 34 cm
slitage
490910
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här