Jacob Toorenvliet, hans efterföljare olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JACOB TOORENVLIET, hans efterföljare (omkring 1700): Porträtt av kvinna i profil, olja på pannå, 17x13,5 cm

Lagning, retuscher

490913

2017-10-09