Karmstolar i empire

Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire
Karmstolar i empire

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, baltiska/ryska, empire, 1800-talets början, fanerade i mahogny, dekor med palmettblad mm, sitthöjd 47 cm

skador, förlängda ben, fanérbortfall, lagningar

490918

2017-10-09