P G Thelander, litografi
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
P.G. THELANDER (född 1936), "Längtan till havet", signerad P.G. Thelander samt P.G.T i plåten, 31/225, färglitografi, ca 45 x 63 cm
Kuntoraportti
490943
Päivämäärä:
2017-10-09