Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, vas, Kosta Boda, signerad i botten Kosta boda, Ulrica HV 48735, höjd 34cm
Innerkant med micornagg
490969
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här