John Thorgren

John Thorgren
John Thorgren
John Thorgren
John Thorgren
John Thorgren
John Thorgren

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN THORGREN (1918-2000): "Hösttema II", signerad och daterad J. Thorgren 1960, olja på duk, ca 27x22 cm

490975

2017-10-31