Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Flicka och ko, signerad samt daterad -49, olja på pannå, ca 38x24 cm
490985
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här