Kista ek

Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, ek, 1900-tal, skuren av dekor, lejontassar, höjd 49, 135x49 cm

Ytskador

490986

2017-10-09