Fajansplattor 1700-tal

Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAJANSPLATTOR, 3 st, 1700-tal, Holland, dekor av figurscener samt fabeldjur, respektive ca 13x13 cm

Skador

491010

2017-10-10