Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAJANSPLATTOR, 3 st, 1700-tal, Holland, dekor av figurscener samt fabeldjur, respektive ca 13x13 cm
Skador
491010
2017-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här