Fåtölj fårskinn

Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FÅTÖLJ, 1940/50-tal, Danmark, organisk form, stoppad klädsel i fårskinn, knappar i ljust skinn, sitthöjd ca 40 cm

Nyklädd, minimalt slitage

491046

2017-10-09