Klubbat för:
12 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
LARS LERIN (född 1954): Kustmotiv troligen från Svalbard, signerad L Lerin 78, PT, litografi, ca 69x48 cm
Zustandsbeschreibung
491048
2017-10-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner