Björn Erling Evensen väggskulpturer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN ERLING EVENSEN (född 1924): (2) Väggskulpturer, signerad B.E. Evensen varav en daterad 91, blandteknik bl a trä och metall, ca 21x12, respektive 17x12 cm

491067

2017-10-10