Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

LENNART JIRLOW (född 1936), "Le Gourmand", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, numrerad 257/385, litografi, 46x38 cm, oramad

Kuntoraportti

491077

Päivämäärä:

2017-10-15