Lennart Jirlow
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LENNART JIRLOW (född 1936), "Le Gourmand", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, numrerad 257/385, litografi, 46x38 cm, oramad
Kuntoraportti
491077
Päivämäärä:
2017-10-15