Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Sista gästen", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, numrerad 257/385, litografi, 38x46 cm, oramad

491078

2017-10-15