Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÅTYXA, brun stenart, markerat skafthål, på var sidas mitt framslipade kanter, längd 17 cm
enligt uppgift från Östergötland
mindre skador/nagg
491082
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här