Båtyxa

Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa
Båtyxa

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÅTYXA, brun stenart, markerat skafthål, på var sidas mitt framslipade kanter, längd 17 cm

enligt uppgift från Östergötland

mindre skador/nagg

491082

2017-10-16