Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINIATYRSKÅP, lackarbete, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med blommor, växter och insekter, höjd ca 47,5 cm
Skador, beslag saknas, bortfall av lack
491093
2017-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här