Miniatyrskåp lackarbete

Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete
Miniatyrskåp lackarbete

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRSKÅP, lackarbete, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med blommor, växter och insekter, höjd ca 47,5 cm

Skador, beslag saknas, bortfall av lack

491093

2017-10-12