Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALVAR AALTO, vikskärm / rumsavdelare, 1900-tal, vitlaserad furu, modellnummer 100, höjd 150, längd 200 cm
Bruksslitage, märken
491104
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här