Grythyttans stålmöbler 3 stolar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRYTHYTTANS STÅLMÖBLER, stolar, 3 st., 1950-tal, målat stålrör, vinylklädda triangulära sitsar, ryggbricka i laminerad teak, en stol rtikerttmärkt undertill, höjd ca 55, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, faneravslag
491105
2017-10-09