tillskriven Jules Dupré olja

tillskriven Jules Dupré olja
tillskriven Jules Dupré olja
tillskriven Jules Dupré olja
tillskriven Jules Dupré olja
tillskriven Jules Dupré olja
tillskriven Jules Dupré olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULES DUPRÉ (Frankrike, 1811-1889) tillskriven: Flodlandskap, monogramsignerad J D, olja på duk fäst på pannå, 30x39 cm

491111

2017-10-12