Helge Ström oljemålning
2017-10-09
491114
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELGE STRÖM (1903-85), Fartygsporträtt "Pamir" utanför Kronborgsslott, signerad H. Ström, olja på pannå, 34x48 cm