Helge Ström oljemålning

Helge Ström oljemålning
Helge Ström oljemålning
Helge Ström oljemålning
Helge Ström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE STRÖM (1903-85), Fartygsporträtt "Pamir" utanför Kronborgsslott, signerad H. Ström, olja på pannå, 34x48 cm

491114

2017-10-09