Jean Le Pautre, efter, etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN Le PAUTRE, efter, Karl X Gustavs begravningståg, senare avdrag,1900-tal, rammått ca 42,5 x 415 cm

491127

2017-10-10