Omega fickur/frackur 1960-tal

Omega fickur/frackur 1960-tal
Omega fickur/frackur 1960-tal
Omega fickur/frackur 1960-tal
Omega fickur/frackur 1960-tal
Omega fickur/frackur 1960-tal
Omega fickur/frackur 1960-tal
Omega fickur/frackur 1960-tal
Omega fickur/frackur 1960-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, fickur/frackur, 18 k guld, ca 1964, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 1705, verknr. 21477362, cal 600, chatelaine i 18 k guld, vikt ca 66 g, diameter 42 mm, originaletui medföljer

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre slitage.

491132

2017-10-17