Vasili Levi oljemålning

Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VASILI LEVI (1878-1954): Höstlandskap, signerad och daterad V Levi 1921, olja på pannå, ca 42x41 cm

491143

2017-10-10