Bordsuppsats empire
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BORDSUPPSATS, 1800-talets första hälft, sannolikt Frankrike, brännförgylld brons, runt postament på tassfötter, knästående putto bärande glasfat, höjd 30,5 cm
Smärre slitage, omarbetad, kompletterad
491145
2017-10-14