Bordsuppsats empire

Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORDSUPPSATS, 1800-talets första hälft, sannolikt Frankrike, brännförgylld brons, runt postament på tassfötter, knästående putto bärande glasfat, höjd 30,5 cm

Smärre slitage, omarbetad, kompletterad

491145

2017-10-14