Lackarbete Japan

Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan
Lackarbete Japan

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

ASK, lackarbete, Japan, 1900-talets början, dekor av vaktel vid krysantemum, innehållande spelmarker, ca 24x18 cm, höjd ca 6,5 cm

Slitage

491156

2017-10-10