Klubbat för:
500 SEK
1 200 SEK
ASK, lackarbete, Japan, 1900-talets början, dekor av vaktel vid krysantemum, innehållande spelmarker, ca 24x18 cm, höjd ca 6,5 cm
Slitage
491156
2017-10-10