Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MARTIN ÅLUND (född 1967): "Dear Play I Hållfasthetslära ", signerad och daterad på baksidan Martin Ålund 2005, olja på pannå, 48x58 cm
Zustandsbeschreibung
491160
2017-10-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner