Pava Katarinasson Fankki samearbete

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAVA KATARINASSON FANKKI (Rattejkokk, 1887-1976), samearbete, graverad dekor, signerad, kniven troligen sekundär, längd ca 23,5 cm

Slitage

491174

2017-10-10