Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Sjöfågel, signerad och daterad Lars Jonsson -05, akvarell, ca 29x34,5 cm

491183

2017-10-10