Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-E YTTERBERG, ljusstakar, 1 par, mässing, Eskilstuna, 1960-tal, signerade KEY, för BCA Eskilstuna, trekantiga, höjd ca 21 cm, LJUSSTAKAR, mässing, 3 st, Gnosjö, 1900-tal, 18-26 cm

Slitage

491184

2017-10-10