Skrivbord Hans J Wegner

Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner
Skrivbord Hans J Wegner

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, ´´RY 32´´, skrivbord, Danmark, ek, bordskiva i teak, höjd ca 72, 100x52 cm, nyckel finns

Slitage, repor

491215

2017-10-10