Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS ROLF (1923-2001): "Landskap III", monogramsignerad LR, olja på duk, ca 54x70 cm
491222
2017-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här