Lars Rolf oljemålning

Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ROLF (1923-2001): "Landskap III", monogramsignerad LR, olja på duk, ca 54x70 cm

491222

2017-10-10