Golvfotogenlampa

Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, mässing och slipad glaskupa, höjd med kupans linjeglas ca 160 cm

slitage

491229

2017-10-10