Design Carl Malmsten soffa
2017-10-10
491231
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, soffa, "Hemmakväll", 1900-talets andra hälft, rosa ylleklädsel, längd ca
Slitage, fläckar