Sven Ekblom akvareller

Sven Ekblom akvareller
Sven Ekblom akvareller
Sven Ekblom akvareller
Sven Ekblom akvareller

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN EKBLOM (1898-1987): (6 st) Fågelmotiv, signerade S. Ekblom, akvareller, rammått ca 21x25 cm

491246

2017-10-09