Jardiniere WMF

Jardiniere WMF
Jardiniere WMF
Jardiniere WMF
Jardiniere WMF
Jardiniere WMF
Jardiniere WMF

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINIERE, WMF, nysilver, tidigt 1900-tal, jugend skålinsats i glas, bredd 37 cm

Bruksslitage

491251

2017-10-10