Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTAL, 1800-talets slut, nyrenässans, svärtat trä, höjd ca 116 cm
Slitage, färgbortfall
491263
2017-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här