Pidestal nyrenässans

Pidestal nyrenässans
Pidestal nyrenässans
Pidestal nyrenässans
Pidestal nyrenässans
Pidestal nyrenässans
Pidestal nyrenässans

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, 1800-talets slut, nyrenässans, svärtat trä, höjd ca 116 cm

Slitage, färgbortfall

491263

2017-10-10