Eva Ljungdahl färglitografi

Eva Ljungdahl färglitografi
Eva Ljungdahl färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

EVA LJUNGDAHL (född 1946): Äppelskål, signerad Eva Ljungdahl, 121/240, färglitografi, ca 39x54 cm

491275

2017-10-10