Susan Gillhög färglitografi

Susan Gillhög färglitografi
Susan Gillhög färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUSAN GILLHÖG (född 1950): Tre kulturer möts, signerad och numrerad 1995, ea, färglitografi, 59,5x39,5 cm

491278

2017-10-10