Mogens Koch fällstolar 6 st
Klubbat för:
28 000 SEK
10 000 SEK
MOGENS KOCH, "MK16", fällstolar, 6 st., samt stativ, Interna Danmark, formgivna 1932, bok, sitsar i canvas med mässingsbeslag, armstöd i naturfärgat skinn, märkta Interna höjd 86 cm
slitage, mindre skador, canvasen i olika färger
491282
2017-10-10