Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, beslag i mässing, totalhöjd ca 107, 91x51 cm

Skador, slitage, nyckel finns

491299

2017-10-11