Arne Vodder, skrivbord och skrivbordsstol
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARNE VODDER, skrivbord samt skrivbordsstol, Sibast, Danmark, 1960-tal, jakaranda, lådor i sargen, höjd 74, 203 x 90 cm, skrivbordsstolen klädd i grönt skinn, sitthöjd 35 cm
ytslitag på skivan, stolens skinn med skador
491320
2017-10-18