Arne Vodder, skrivbord och skrivbordsstol

Klubbat för:

18 500 SEK

15 000 SEK

ARNE VODDER, skrivbord samt skrivbordsstol, Sibast, Danmark, 1960-tal, jakaranda, lådor i sargen, höjd 74, 203 x 90 cm, skrivbordsstolen klädd i grönt skinn, sitthöjd 35 cm

ytslitag på skivan, stolens skinn med skador

491320

2017-10-18