Narcisse-Virgile Diaz de la Pena olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NARCISSE-VIRGILE DIAZ DE LA PEÑA (Frankrike, 1807-1876): tillskriven, Parklandskap, signerad Diaz, olja på pannå, 33,5x22 cm

491333

2017-10-12