Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): ´´Hom´mère´´, signerad, 7/200, färgetsning, bladmått ca 52x67 cm
PROVENIENS: Galleri Leger Torekov

491359

2017-10-10