Ernst Söderberg oljemålning

Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST SÖDERBERG (1889-1967): Porträtt av äldre dam, signerad samt daterad Ernst Söderberg 1928, olja på duk, ca 73x60 cm

491361

2017-10-10