Ulf Ålund oljemålning

Ulf Ålund oljemålning
Ulf Ålund oljemålning
Ulf Ålund oljemålning
Ulf Ålund oljemålning
Ulf Ålund oljemålning
Ulf Ålund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF ÅLUND (född 1948): "Guldvinge", signerad U Ålund, olja på duk, ca 54x65 cm

491363

2017-10-10